Phone

+123-456-7890

Email

mail@domain.com

Opening Hours

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Odkrywaj z nami najwyższej jakości zajęcia dla kobiet w ciąży, stworzone z myślą o zapewnieniu kompleksowego wsparcia fizycznego, emocjonalnego w tym wyjątkowym dla Ciebie czasie oczekiwania na przyjście na świat Twojego maleństwa!

Nasze zajęcia są nie tylko unikalne, ale także jedynymi takimi w okolicy. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu w tworzenie programów gwarantujemy poprawę Twojej ogólnej kondycji fizycznej, doskonaląc przy tym techniki oddechowe oraz relaksacyjne, które nie tylko przygotują Cię do porodu, ale także zminimalizują dyskomfort związany z ciążą. Między innymi poprawią Twój sen, samopoczucie, a także przygotują Cię do opieki nad maleństwem. Wyznajemy zasadę, że wypoczęta mama to szczęśliwy maluch.

Przyłącz się do nas, aby doświadczyć nie tylko najwyższej jakości treningu i wsparcia podczas zajęć, ale także uczestniczyć w inspirujących spotkaniach, na których poznasz inne przyszłe mamy, dzięki czemu jesteś częścią wyjątkowej społeczności, która towarzyszy Ci także po narodzinach dziecka.

Nie czekaj dłużej! Dołącz do nas już teraz i przeżyj niezapomnianą podróż ku macierzyństwu w wyjątkowy sposób, który tylko my możemy Ci zapewnić!


Co dają zajęcia “Aktywne 9 miesięcy”:

  • Ćwiczenia fizyczne: Specjalnie dostosowane ćwiczenia mające na celu wzmocnienie mięśni brzucha, pleców i miednicy, co może pomóc w utrzymaniu zdrowej postawy ciała i zmniejszeniu dolegliwości bólowych związanych z ciążą.
  • Oddech i relaksacja: Na zajęciach często uczymy się technik oddychania, które mogą być pomocne podczas porodu. Ćwiczenia relaksacyjne mogą również pomóc nam w zmniejszeniu napięcia i stresu związanego z ciążą.
  • Dzielenie się doświadczeniem: Zajęcia zapewniają wszystkim mamą/om przestrzeń do dzielenia się swoimi doświadczeniami, obawami i pytaniami z innymi kobietami w ciąży. Wsparcie grupy jest bardzo wartościowe, ponieważ kobiety w podobnej sytuacji lepiej się zrozumieją i wspierają się nawzajem.
  • Komfort i wygoda: Zajęcia odbywają się w małych grupach, co sprzyja relaksacji na zajęciach. Uczestnicy zajęć nie odczuwają dyskomfortu, braku miejsca, lub niepotrzebnych “widzów”


Profil boczny kobiety w golfie w kolorze russet i białej torebce. Patrzy w górę z zamkniętymi oczami.

“Przyczynianie się do rozwoju daje mi poczucie, że jestem użyteczny dla planety”.

— Anna Wong, Woluntariusz

Proudly powered by WordPress